Unikalus lauko spektaklis „Balansuojantis žmogus“

2021 - 06 - 30

Praėjusią vasarą tarptautiniame gatvės teatro festivalyje SPOT Vilniuje buvo pristatytas unikalus spektaklis lauko erdvėje – „Balansuojantis žmogus“. Šią vasarą spektaklis iškeliauja į gastroles po Lietuvą!

„Balansuojantis žmogus“- unikalus spektaklis lauko erdvėje. Naudodama šiuolaikinio šokio ir naujojo cirko technikas, Danijos fizinio teatro kompanija DON GNU susitinka su Lietuvos menininkais ir muzikantais, kad sukurtų unikalų judesio spektaklį ant milžiniškos pusiausvyros platformos.

Tai – tarpasmeninių santykių ir bendradarbiavimo metafora: mes negalime judėti nepaveikdami kitų. Žiūrovų laukia jaudinantis pasirodymas, šaltus šiaurietiškus atspalvius sujungsiantis su kasdieniu miesto gyvenimu ir kultūra.

Renginys nemokamas. Jeigu nebus pakeisti saugumo reikalavimai, į renginį prašysime registruotis. Registracija į pasirodymą bus paskelbta 10 dienų iki spektaklio pradžios.

Registruotis į renginį galite čia:

Prie Menų spaustuvės sklaidos projekto prisideda: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros ministerija bei Biržų krašto muziejus „Sėla“

Paskutinį kartą redaguota: 2021-06-22 10:42