Šeimoms

Šeimoms

Kviečiame šeimas apsilankyti muziejuje ir turiningai bei smagiai praleisti laiką. Siūlome dalyvauti  edukacinėse programose, supažindinančiose su kunigaikščių rūmų gyvenimu, XVII-XVIII a. karyba ir tradicinių švenčių papročiais.

Iš kunigaikštienės buduaro - tiesiai prie Jo Šviesybės stalo

Kviečiame užsukti į svečius pas kunigaikščius Radvilas. Po Biržų pilies rūmus Jus vedžios dvi šmaikščios kunigaikščių tarnaitės, nuo kurių liežuvių visai netyčia nuslys ir slapčiausios istorijos, sklindančios rūmų menių skliautais, o jų smalsumas leis net praverti duris į kunigaikštienės buduarą.
Pasivaikščiojimą po rūmus vainikuos puota! Kai jusles pradės erzinti nenusakomai gardžių patiekalų kvapai, suprasite, kad stalas jau padengtas ir Jūsų laukia tikrai kunigaikštiškos vaišės. Keldami tostą už Jo Šviesybės sveikatą dar spėsite šį tą sužinoti ir apie kunigaikščio virtuvės paslaptis.

  • Priimame 10–25 žmonių grupes. Kaina kiekvienam grupės dalyviui - 5 € (atsiskaitoma muziejaus kasoje). Už degustacinius pietus atsiskaitysite restorano kasoje.
  • Programą prašome užsisakyti iš anksto.

Daugiau informacijos tel.  +370 450 33390, +370 655 43845, el. paštu: uzsakymai@birzumuziejus.lt 

Atsiprašome, šios edukacinės programos šiuo metu užsisakyti negalite!

Pažaiskim rašto istoriją

Kalba yra gamtos dovana žmogui. Šiandien kalbą priimame ne tik kaip  komunikacijos galimybę, bet ir kaip įprastą  gebėjimą: kalbėti, kvėpuoti, valgyti, girdėti, uosti. O ar pagalvojote, kokia yra rašto istorija? Kas sugalvojo raštą? Koks jis buvo pirmasis? Kaip žmonės išmoko rašto? Jei norite sužinoti apie tai, kviečiame dalyvauti  šiame užsiėmime. Išgirsite įdomių dalykų apie rašto atsiradimą ir raides, susipažinsite su seniausiais žinių perdavimo būdais, išbandysite daiktų raštą ir pasidarysite sėkmės amuletą.

Užsiėmimas skirtas I - VI klasių mokiniams ir šeimoms.

Trukmė - 60 min.

•  Kaina  - 2 € vienam asmeniui

Užsakymai priimami tel. +370 450 33390 arba el. paštu: uzsakymai@birzumuziejus.lt

 

Tvirtovės arsenalas – kunigaikščių Radvilų pasididžiavimas

Ar žinote, kas yra  arsenalas?  Kokie ginklai buvo  XVI–XVII a. Biržų tvirtovės arsenale? Kaip jais žmonės naudojosi? Susipažinę su senoviniais ginklais, juos virtualiai išbandysite: įsikūrę ant Biržų pilies įtvirtinimų ginsitės nuo puolančio virtualaus priešo.

Trukmė - 60 min.
• Kaina - 2 € vienam asmeniui.
• Užsakymai priimami tel. +370 450 33390 arba el. paštu: uzsakymai@birzumuziejus.lt

Velykų margutis

Velykos – pati gražiausia ir labiausiai laukiama pavasario šventė. Smagiausias dalykas šiuo laikotarpiu yra margučių marginimas. Būdų tai daryti yra daugybė, bet vienas iš sudėtingiausių ir įdomiausių yra marginimas vašku. Būtent šio būdo mokysitės apsilankę muziejuje.
Trukmė - 60 min.
• Programą organizuojame tik šventiniu laikotarpiu.  
•  Kaina - 2 € vienam asmeniui.
Užsakymai priimami tel. +370 450 33390 arba el. paštu: uzsakymai@birzumuziejus.lt
                                        

Paskutinį kartą redaguota: 2022-09-27 16:56Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!