Šeimoms

Šeimoms

Kviečiame šeimas apsilankyti muziejuje ir turiningai bei smagiai praleisti laiką. Siūlome dalyvauti  edukacinėse programose, supažindinančiose su kunigaikščių rūmų gyvenimu, XVII-XVIII a. karyba ir tradicinių švenčių papročiais.

Teminė ekskursija „Radvilų gyvenimo istorijos“

Keliaudami paslaptingais rūmų labirintais išgirsite įdomių istorijų apie kunigaikščių Radvilų kasdienybę, jų pomėgius, pramogas ir meilės nuotykius.

Po rūmų menes jus lydės dvi šmaikščios tarnaitės. 

  • Priimame 10–25 žmonių grupes.
  • Kaina - 5 € kiekvienam dalyviui ir 20 € mokestis už visą grupę.
  • Teminę ekskursiją prašome užsisakyti iš anksto.
Daugiau informacijos tel. +370 450 33390, +370 655 43845, el. paštu: uzsakymai@birzumuziejus.lt

Pažaiskim rašto istoriją

Kalba yra gamtos dovana žmogui. Šiandien kalbą priimame ne tik kaip  komunikacijos galimybę, bet ir kaip įprastą  gebėjimą: kalbėti, kvėpuoti, valgyti, girdėti, uosti. O ar pagalvojote, kokia yra rašto istorija? Kas sugalvojo raštą? Koks jis buvo pirmasis? Kaip žmonės išmoko rašto? Jei norite sužinoti apie tai, kviečiame dalyvauti  šiame užsiėmime. Išgirsite įdomių dalykų apie rašto atsiradimą ir raides, susipažinsite su seniausiais žinių perdavimo būdais, išbandysite daiktų raštą ir pasidarysite sėkmės amuletą.

Užsiėmimas skirtas I - VI klasių mokiniams ir šeimoms.

Trukmė - 60 min.

•  Kaina  - 2 € vienam asmeniui. Prašome dėl dalyvavimo edukacijoje susitarti iš anksto tel. +370 450 33390 arba el. paštu: uzsakymai@birzumuziejus.lt

 

Skrieja atvirukas iš Biržų pilies

Kviečiame atgaivinti atvirukų tradiciją. Apsilankykite naujoje edukacinėje programoje ir šventinius palinkėjimus galėsite surašyti į atviruką, kurį patys pasigaminsite raižinių grafikos technika. Nustebinkite tuos, kurie šalia, pradžiuginkite tuos, kurių ilgitės.

Trukmė - 60 min.

• Kaina - 5 € vienam asmeniui. Prašome dėl dalyvavimo edukacijoje susitarti iš anksto tel. +370 450 33390 arba el. paštu: uzsakymai@birzumuziejus.lt

Tvirtovės arsenalas – kunigaikščių Radvilų pasididžiavimas

Ar žinote, kas yra  arsenalas?  Kokie ginklai buvo  XVI–XVII a. Biržų tvirtovės arsenale? Kaip jais žmonės naudojosi? Susipažinę su senoviniais ginklais, juos virtualiai išbandysite: įsikūrę ant Biržų pilies įtvirtinimų ginsitės nuo puolančio virtualaus priešo.

Trukmė - 60 min.
• Kaina - 2 € vienam asmeniui.Prašome dėl dalyvavimo edukacijoje susitarti iš anksto tel. +370 450 33390 arba el. paštu: uzsakymai@birzumuziejus.lt

Velykų margutis

Velykos – pati gražiausia ir labiausiai laukiama pavasario šventė. Smagiausias dalykas šiuo laikotarpiu yra margučių marginimas. Būdų tai daryti yra daugybė, bet vienas iš sudėtingiausių ir įdomiausių yra marginimas vašku. Būtent šio būdo mokysitės apsilankę muziejuje.
Trukmė - 60 min.
• Programą organizuojame tik šventiniu laikotarpiu.  
• Kaina - 2 € vienam asmeniui. Prašome dėl dalyvavimo edukacijoje susitarti iš anksto tel. +370 450 33390 arba el. paštu: uzsakymai@birzumuziejus.lt
                                        

Paskutinį kartą redaguota: 2024-01-19 13:31Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!