Edukacinės programos

Edukacinės programos

Suaugusiems muziejaus lankytojams siūlome edukacines programas, supažindinančias su kunigaikščių rūmų gyvenimu, senosiomis Biržų krašto aludarystės tradicijomis bei XVI-XVII a. karyba.

A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiame aplankyti ekspoziciją „Senoji aludarystė“ ir linksmai pasibūti edukacinėje programoje, skirtoje suaugusiems „A biržiečė vaišin dainuodamūs“.

Jos metu susipažinsite su senosios aludarystės reikmenimis, alaus darymo tradicija Biržų krašte ir aukštaičių vaišingumą menančiomis tradicijomis. Susėdę prie balta staltiese dengto stalo ragausite biržietiškų vaišių.

Kartu su folkloro ansambliu skudučiuosite, klausysitės ragų ir senovinio archajiško dainavimo. Ir patys šoksite bei dainuosite. 

Šią programą, skirtą suaugusiųjų grupėms, prašome užsisakyti iš anksto.

                                                                                      ***

Paskaitykim biržietišką tekstą:

Kviečiam aplunkyt  ekspozicijų „Senoj aludaryste“ i linksmė pasibūt edukacinėj programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“.

Činajos susipažinsit su senosios aludarystės reikmenym, kėp senio biržiečė alų dare  i aukštaičių vaišingumų menunčiom tradicijom. Susėdį už balt stalties' dingta stala ragausit tradicinių biržietiškų vaišių. 

Kart su folkloro ansambl', skudučiuosit, klausysit ragų i senovinia archajiška dainavima. Patys tėp pat dainuosit i šoksit. Program užsakom tik suaugusiųjų grupėm i iš unksta susitars.

***

Programos trukmė  - 60 min.
• Kaina kiekvienam dalyviui – 9 €.
• Jei grupėje yra mažiau nei 10 suaugusiųjų – 90 € visai grupei.
• Jei grupėje yra nuo 11 iki 15 suaugusiųjų  - 135 € visai grupei.
Programos  trukmė – 90 min.
• Kaina kiekvienam dalyviui – 11 €.
• Jei grupėje yra mažiau nei 10 suaugusiųjų – 110 € visai grupei.
• Jei grupėje yra nuo 11 iki 15 suaugusiųjų – 165 € visai grupei.
• Užsakymai priimami tel. +370 450 33390 arba el. paštu: uzsakymai@birzumuziejus.lt

 

Iš kunigaikštienės buduaro – tiesiai prie Jo Šviesybės stalo

Kviečiame užsukti į svečius pas kunigaikščius Radvilas. Po Biržų pilies rūmus Jus vedžios dvi šmaikščios kunigaikščių tarnaitės, nuo kurių liežuvių visai netyčia nuslys ir slapčiausios istorijos, sklindančios rūmų menių skliautais, o jų smalsumas leis net praverti duris į kunigaikštienės buduarą.

Pasivaikščiojimą po rūmus vainikuos puota! Kai jusles pradės erzinti nenusakomai gardžių patiekalų kvapai, suprasite, kad stalas jau padengtas ir Jūsų laukia tikrai kunigaikštiškos vaišės. Keldami tostą už Jo Šviesybės sveikatą dar spėsite šį tą sužinoti ir apie kunigaikščio virtuvės paslaptis.

• Priimame 10–25 žmonių grupes. Kaina kiekvienam grupės dalyviui - 5 € (atsiskaitoma muziejaus kasoje). Už degustacinius pietus atsiskaitysite restorano kasoje.

• Programą prašome užsisakyti iš anksto.
Daugiau informacijos tel. +370 450 33390, +370 655 43845, el. paštu: uzsakymai@birzumuziejus.lt

Atsiprašome, šios edukacinės programos užsisakyti kol kas negalite!

Tvirtovės arsenalas – kunigaikščių Radvilų pasididžiavimas

Ar žinote, kas yra  arsenalas?  Kokie ginklai buvo  XVI–XVII a. Biržų tvirtovės arsenale? Kaip jais žmonės naudojosi? Susipažinę su senoviniais ginklais, juos virtualiai išbandysite: įsikūrę ant Biržų pilies įtvirtinimų ginsitės nuo puolančio virtualaus priešo.

Trukmė - 60 min.
• Kaina -  2 € vienam asmeniui.
• Užsakymai priimami tel. +37045033390 arba el. paštu: uzsakymai@birzumuziejus.lt

Paskutinį kartą redaguota: 2022-09-27 16:57Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!