Parodos ir renginiai

Tik užrašyta istorija išlieka. Kas papasakos, jeigu ne Jūs?..

2020 - 01 - 06

Mieli biržiečiai, 2020 m. sausio 13 d. minėsime  29-ąsias tragiškų, tačiau mūsų laisvę subrandinusių ir tautą suvienijusių, įvykių metines. Visi 1991-ųjų metų sausio mėnesio  įvykiai itin stipriai palietė kiekvieną iš mūsų, padėjo pajusti vieningos tautos galią ir suvokimą, kad laisvės troškimas yra stipresnis už brutalią jėgą.

Istorija išlieka tik užrašyta...  Artėjant šiai datai vėl kviečiame ateiti į Biržų krašto muziejų „Sėla“ ir papasakoti savo istoriją. Kol dar neišblėso prisiminimai, kaip Jūs ar Jūsų tėčiai, mamos, seneliai, dėdės ar kaimynai surėmę pečius, bet plikomis rankomis kovojo prieš prievartą ir smurtą, už patį didingiausią siekį - kad Lietuva taptų nepriklausoma, stipri ir vieninga - ateikite ir pasidalinkite savo ar artimųjų atsiminimais.

                      Visą savaitę nuo sausio 6 dienos iki sausio 13 d. Jūsų laukiame Biržų krašto muziejuje „Sėla“, kur galėsite užrašyti ir palikti saugoti savo prisiminimus apie Sausio 13-osios įvykius, pabendrauti prie arbatos puodelio su muziejaus darbuotojais.

Kas neras laiko užeiti į muziejų, vis tiek laukiame Jūsų prisiminimų apie tragiškąjį 1991 m. sausį. Juos siųskite elektroniniu paštu: d.bekeriene@birzumuziejus.lt arba paštu muziejaus  adresu: J. Radvilos g. 3, LT-41175, Biržai.

Jei Jums sudėtinga ateiti, o ir rašyti, gal Jūsų pasakojimą gali užrašyti artimieji. Galime Jūsų  išklausyti ir telefonu arba atvažiuoti užrašyti atsiminimų pas  Jus į namus. Skambinkite mums tel. 8 450 33832; 8 652 18485. Pasidalinkime savo liudijimais, kad ir po daugelio metų istorija būtų atkuriama tokia, kokią išgyvenote Jūs.


Paskutinį kartą redaguota: 2020-01-02 14:17Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!