Parodos ir renginiai

Pažinkime Lietuvos dvarus

2022 - 07 - 08

Lietuvos pilių ir dvarų asociacija kviečia šią vasarą ir  beveik visus ateinančius metus  - iki pat 2023 m spalio 30 d. -  dalyvauti kelionių projekte „Pažinkime Lietuvos dvarus“. Tai puiki proga laisvalaikį praleisti įdomiai ir turiningai - aplankyti Lietuvoje esančius dvarus ir pilis! 

Projektui pradžią davė 2018 metais su Latvijos ir Estijos partneriais rengtas ir vykęs žaidimas, kurio metu buvo kviečiama lankyti ir pažinti Baltijos šalių dvarus, Sulaukus didelio pasisekimo, nuspręsta šį projektą pritaikyti Lietuvos auditorijai.


Tad mielai kviečiame prisijungti prie šio žaidimo ir leistis į kelionę po 22 Lietuvos pilis ir dvarus! Džiaugiamės, kad Biržų pilis, kartu su aplinkiniuose rajonuose esančiais Antašavos, Bistrampolio, Burbiškio, Rokiškio dvarais, irgi dalyvauja šiame projekte ir plačiai atveria savo duris, kviesdama užsukti ir leistis į naujus kultūros paveldo atradimus.

Platesnę informaciją apie projektą ir keliautojo kortelę rasite: www.lietuvosdvarai.lt

Paskutinį kartą redaguota: 2022-07-13 09:09Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!