Parodos ir renginiai

Paroda „suGyvenimas“

2021 - 10 - 12

suGYVENIMAS

 Šiais metais Lietuvos „Dizaino savaitės“ formate Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto baldų dizaino bei metalo meno ir juvelyrikos studentų kūrybinių darbų paroda eksponuojama Biržų pilies muziejaus erdvėse.

Esminiais parodos bruožas – dizaino tyrimo, konceptualios kūrybos ir amato samplaikos dermė – suGYVENIMAS. 


Projektų ir prototipų ekspozicija atskleidžia novatorišką Baldų dizaino programos studentų mąstymą. Baldų ir aplinkos dizaino sprendimai pasižymi minimalizmu, funkcionalumu bei empatija tiek vartotojui, tiek mus supančiai aplinkai.

Tuo tarpu šiuolaikinėje kultūroje metalo meno ir juvelyrikos samprata, archajinės metalo apdirbimo tradicijos transformuojasi ir yra papildomos naujomis technologijomis, įgyja naujas raiškos formas, aktualiai atliepiančias šių dienų žmogaus estetinius poreikius. Būtent tai įkūnija parodoje pristatoma Metalo meno ir juvelyrikos programos studentų sukurta juvelyrika ir mažosios plastikos kūriniai.

Studentų kuriamas baldų dizainas ir juvelyrikos objektai nepretenduoja į produkto agresyvų „išgyvenimą“, t.y., kovą už tam tikrą rinkos segmentą, tačiau siekia  tvaraus ryšio – suGYVENIMO su šiuolaikiniu vartotoju sparčiai kintančioje aplinkoje.

Paroda pristatoma 2021 m. spalio 12 d. 17.30 val. Biržų pilies rūmų II aukšto fojė, arsenalo II aukšto fojė.

Paroda veiks iki 2021 m. lapkričio 12 d.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-11-25 12:08Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!