„Baroko pavasaris Biržuose 2022“

2022 - 04 - 10

Koncertas klausytojus nukels į paslaptinguosius viduramžius, atvers vartus į sakraliąją epochos erdvę, kurią pažinti kvies skambančių to laikmečio instrumentų – organeto (nešiojamų vargonėlių) ir liutnios – dermė. Senosios sakralinės melodijos, skambėsiančios koncerte, surinktos iš seniausius muzikinius rankraščius saugančių Italijos bibliotekų: Kortonos miesto savivaldybės ir Etruskų akademijos bibliotekos, Venecijos Marcianos nacionalinės bibliotekos, Asyžiaus vienuolyno bibliotekos, Montserrat Šv. Marijos ir Burgos Las Huelgos vienuolynų. Muzika leis ir pajusti maldos viltingumą, ir pažinti dvasingumo raišką polifoninėse melodijose.

Atlikėjai:

Simone Marcelli – organetas