Parodos ir renginiai

Akcija „MANO EGLUTĖ“

2020 - 11 - 26

ŠVENTINIS KVIETIMAS! VISŲ, VISŲ – DIDELIŲ IR MAŽŲ DĖMESIUI!

ŽALIOS, GRAŽIOS, GYVOS (vazonėliuose) EGLUTĖS LAUKIA JŪSŲ BIRŽŲ PILIES KIEME Kuo nuoširdžiausiai kviečiame dalyvauti eglučių puošimo akcijoje „MANO EGLUTĖ“.

Viskas labai paprasta – ateiti prie pilies rūmų, išsirinkti eglutę ir ją papuošti – kaip tik sugalvosite, išsvajosite! Eglutės charakteristika: labai graži, labai žalia, svajojanti apie šventes, žaisliukus, aukštis – apie 1 metrą.

Kviečiame dalyvauti vaikų darželius, mokyklas, įstaigas, įmones, organizacijas, šeimas ir šiaip – geros valios žmones, kūrėjus, keistuolius, svajoklius. Muziejaus dailininkė būtinai užrašys, kas puošė eglutę, kad visi žinotų!

Pirmiausia prašytume užsiregistruoti telefonu  8 450 33390  arba uzsakymai@birzumuziejus.lt (kad nepritrūktume eglučių!).

Eglutes puošti kviečiame nuo gruodžio 4 d. iki gruodžio14 d., kasdien, nuo 9.00 iki 16.00 val. Aišku, kad Jus pasitiks muziejaus darbuotojas, ir padėkos, ir paglobos (dar labiau, jei žinos apie Jūsų atėjimą iš anksto).

Linkėdami sveikatos, maloniai prašome laikytis visų būtinų saugumo sąlygų.

Labai laukiame visų. Kad šventės nepraeitų pro šalį. Kad karantininė kasdienybė nors kiek nušvistų. Kad sugautume šventės jausmą ir išsaugotume kaip prisiminimą. Bet svarbiausia – kad pajustume bendrystę, susitelkimą, juk eglutė yra bendrumo ženklas, juk piliakalnis – nuo seno visų susitikimų vieta. Ir dabar. Tikrai. Patikėkite, eglutes daug kas pamatys, pasidžiaugs.

 

Biržų krašto muziejaus „Sėla“ bendruomenės vardu

Direktorius Gintaras Butkevičius


Paskutinį kartą redaguota: 2020-11-27 11:56Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!