Parodos ir renginiai

Vytauto V. ir Jono Landsbergių koncertas „Medžių viršūnėmis“

2023 - 12 - 16

Pirmąsyk naujaip, pirmąsyk Vytauto V. duetas su sūnumi Jonu (gitara, elektronika).

Programoje - naujos Vytauto V. Landsbergio ir Jono sukurtos dainos, Jono gyvai aranžuojamos tautosakinės baladės bei eilės iš naujausios knygos „Dienanaktis“.


„Senokai koncertuose norėjau išbandyti ką nors nauja, kitaip, kas būtų iššūkis, ir neįprasta man pačiam. ieškojau partnerio, gero instrumentalisto, kuris galėtų palydėti, praplėsti naujai kuriamas dainas - pvz., perkusijomis ar elektronika. Ir staiga supratau, kad tokį partnerį turiu pašonėj - sūnų Joną, niekur toli ieškoti nereikia. Juolab, kad daug ką kūrybose darome kartu - vaikų teatro ar kino stovyklose, Jonas rašo muziką mano filmams, iliustruoja vaikiškas knygas. O dabar ir koncertuosime sykiu.“ - dalinasi Vytautas V.

O iš tiesų - tai nieko ypatingai naujo, nes būtent nuo tokio formato viskas scenoje kažkada ir prasidėjo. Prieš kokius dvidešimt penkis metus Mokytojų namuose buvo švenčiamos Vytautinės ir organizatoriai buvo nutarę sukviesti visus įmanomai dainuojančius Vytautus, pradedant nuo V. Kernagio pakvietė ir vytautą V. Nors iki tol dainuodavo tik sau ir draugams, tą kartą sutiko panbandyti. Kaip pats atlikėjas pamena: „kokias penkias dainas sudainavau, tris savo, dvi liaudies, padedamas sūnaus Jono. Jam tuomkart buvo dvylika, ir tada, kiek pamenu, jau buvo baigęs smuiko studijas „dvarionkėj“, ir ten pat persimetęs į klasikinę gitarą. Tada įvyko mano (ir mudviejų) viešas koncertas, iki šiol buvęs vienintelis. Dabar tikėtina atsiras dar keli.“

Kada? - Gruodžio 16 d. 16 val.

Kur? - Biržų krašto muziejus „Sėla“

Bilietai? - https://kakava.lt/renginys/premjera-vytauto-v-ir-jono-landsbergiu-koncertas-skrisk-medziu-virsunemis/7174/12700

Renginyje gali būti filmuojama ir fotografuojama.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-11-28 13:54Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!