Parodos ir renginiai

Turo Baltstogė-Talinas koncertas

2023 - 07 - 12

2023 m. liepos 12 d. 18 val. kviečiame į Stanisław Łopuszyński „Stanley“ koncertą Biržų krašto muziejaus „Sėla“ didžiojoje parodų salėje! Koncertas nemokamas!

Į Biržus atvyksta Stanisław Łopuszyński „Stanley“ – lenkų klavesinininkas, pianistas, kompozitorius, vienas iš festivalio „Bach in the Subways“ Lenkijoje organizatorių. Menininkas atlieka renesanso, baroko, klasicizmo, romantizmo, impresionizmo, taip pat šiuolaikinę muziką, aktorinę dainą, dainuojamąją poeziją, džiazą, improvizacijas ir muziką filmams. Taip pat „Stanley“ aktyviai savanoriauja – rūpinasi humanitarine pagalba Ukrainai.


Stanisław Łopuszyński gimė 1993 m. Lilyje (Prancūzija). Varšuvos Fryderyko Chopino muzikos universiteto prof. Liliannos Stawarz klasės absolventas. Dirbo su daugeliu garsių Lenkijos ir užsienio klavesinininkų ir pelnė nemažai apdovanojimų įvairiuose konkursuose Lenkijoje ir už jos ribų. 2017 m. pradėjo bendradarbiauti su Varšuvos nacionaline filharmonija. Per karjerą atliko daugiau kaip 300 koncertų, kurių repertuaras labai įvairus. Sugrojo daugybę rečitalių ir duetų, vienintelis Lenkijoje savo repertuare turi džiazo koncertą klavesinui ir orkestrui. Atlieka renesanso, baroko, klasicizmo, romantizmo, impresionizmo, taip pat šiuolaikinę muziką, aktorinę dainą, dainuojamąją poeziją, džiazą, improvizacijas ir muziką filmams. Skambina vokiečių, prancūzų, italų, ispanų, anglų, lenkų, olandų, austrų ir portugalų kompozitorių kūrinius.

Šį kartą Stanisław Łopuszyński „Stanley“ vykdo unikalų projektą, remiamą Lenkijos užsienio reikalų ministerijos – dviračiu keliauja iš Baltstogės Lenkijoje į Estijos sostinę Taliną, pakeliui rengdamas klavesino muzikos koncertus.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-07-05 12:18Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!