Parodos ir renginiai

Rimos Jakutienės lėlių ir rankdarbių paroda „Gyvenimas. Balta ir juoda“

2021 - 03 - 26
Autorė apie parodą:
„Juoda ir balta tai gyvenimo spalvos, į  jas sutelpa daug spalvų... Balta spalva dominavo mano gyvenime, atrodė, kad jau viskas pasiekta ir aš sukursiu sau ir savo vaikams tvirtą ramią ateitį. Visą laiką mėgau rankdarbius, kūriau nertus drabužius ne tik sau, bet ir kitiems. Bet nutikusi nelaimė lyg juoda spalva užgožė baltą ramią spalvą... Netekau  galimybės dirbti, nuolat kenčiau skausmą ir pradėjau ieškoti veiklos, kuri mane ramintų, padėtų užsimiršti, mintis nukreiptų kita linkme.

Taip pradėjau kurti lėles. Pirmoji meną mano kūrinėliuose įžvelgė dailės mokytoja Rima Briedienė, ji paskatino mane lėles kurti toliau, pabandyti rengti jų parodas. Dailininkas Egils Skuja, dirbantis Biržų kultūros centre, lėles irgi įvertino. Jo dėka kultūros centre įvyko pirmoji mano sukurtų lėlių paroda. Esu be galo dėkinga šiems žmonėms, taip pat garsiai lėlininkei ir keramikei Vitai Kiseliūnienei, iš kurios gavau pirmąsias lėlių veidukų lipdymo pamokas.
Dabar mano nerti drabužiai ir lėlės mėnesiui įsikūrė čia, Radvilų pilies rūmuose.
Esu dėkinga visiems, kurie mane užjautė, kurie mane supranta, palaiko ir skatina nesustoti, kurti toliau. Kūryba man – galimybė tobulėti, giedresnėmis akimis žvelgti į gyvenimą ir atrasti jame ne tik juodą ir baltą spalvas.“
Patikusius parodos darbus galėsite įsigyti susisiekę su manimi telefonu +370 630 40115.

Pagarbiai,
Rima Jakutienė

Paskutinį kartą redaguota: 2021-03-26 15:13Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!