Parodos ir renginiai

Paroda ĮŽVALGOS M 1:1

2022 - 05 - 04

Maloniai kviečiame apsilankyti Vilniaus Dailės Akademijos Telšių fakulteto Baldų dizaino studijų programos studentų kūrybinių darbų parodoje ĮŽVALGOS M 1:1.

DIZAINO SAVAITĖ – jau septynioliktus metus iš eilės vyksiantis vienintelis tokio masto dizaino festivalis Lietuvoje. Šiais metais Lietuvos „Dizaino savaitė“, organizuojama asociacijos „Lietuvos dizaino forumas“, kviečia drauge atkreipti dėmesį į pastarųjų metų pasiekimus, pažangą bei inovacijas.ĮŽVALGOS M 1:1 – studentų kūrybos paroda apie kažko naujo atradimus, galimybes dalintis savo netikėtomis įžvalgomis ir idėjomis, perteikia jaunatvišką atradimų jaudulį, smalsumą bei entuziazmą.

Paroda kviečia „stambiu masteliu“ susipažinti su plačiu VDA Telšių fakulteto Dizaino (Baldų dizaino) studijų programos kontekstu – ekspozicijoje pristatomi baldų prototipai, erdvinės kompozicijos, grafiniai projektai, eksperimentinių dirbtuvių video bei su dizainerio specialybe tampriai susijusio [iešimo, kūrybiniai darbai.

Tai yra siekis praplėsti dizaino studijų kaip plataus tarpdisciplininio tyrimo ir kūrybos lauko sąvoką. Tai kvietimas įžvelgti ir pastebėti dalykus, kurie kartais nėra akivaizdūs, bet neabejotinai yra inspiracija novatoriškiems dizaino sprendimams.
Paskutinį kartą redaguota: 2022-05-06 16:12Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!