Parodos ir renginiai

Paroda „Raudona. Geltona. Mėlyna“

2020 - 05 - 31

Dalia Skiauterytė apie parodą:

„Aš esu Dalia, kilusi iš Eišiškių miestelio. Ten pat baigiau vidurinę mokyklą. 1993–1997 m. studijavau Kauno aukštesniojoje meno mokykloje. Po studijų atvykau į Biržų kraštą. Jau 21 metai kaip esu biržietė.

Esu surengusi tris personalines parodas Biržų mieste. Ši paroda yra mano kūrybos kertinis akmuo. Tiksliau – tai yra mano žinios apie žmogaus anatomiją ir autonomiją.

Nepaisant to, kad mes visi turime skirtingus kūnus, mus sieja bendražmogiškosios vertybės, sielų bendrystė ir tokios pat krikščioniškos pažiūros. Kiekvienas žmogus yra savitas ir originalus. Jis gyvena ir jaučia ir pritardamas visuomenei, ir transliuodamas tik jam vienam būdingas nuotaikas bei išgyvenimus.

Tikiuosi, kad ši paroda sudomins Biržų žmones. Ją skiriu visiems geros valios žmonėms, kuriems smalsu pažinti gyvenimą bei mylėti ir priimti jį tokį, koks jis yra iš tiesų, nes kūryba ir yra pasirinkimo laisvė“.

Parodos atidarymas


Paskutinį kartą redaguota: 2020-06-16 12:06Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!