Parodos ir renginiai

Paroda „Angelas-augalas“ ir atlikėjo Jules Riding prisistatymas

2024 - 04 - 12

Visą mėnesį pilies rūmų parodų salėse apsigyvens angelai, pamąstyti apie gamtos didybę, žmogaus laikinumą kvies įspūdingos fotografijos.

***

Ar matėte angelą? Gal su juo kalbėjote? Į ką jis panašus?

Šie ir panašūs klausimai paskatino mokytojos Jūratės Pranciliauskienės vadovaujamų  keramikos būrelių – Biržų „Aušros“ pagrindinės mokyklos ir NVŠ grupės „Molio fantazijos“ – lankytojus ir jų tėvelius kūrybiškai pasvarstyti šia tema.

Molis subūrė šeimas netikėtai bendrai idėjai, maloniam lipdymo procesui ir kūrybiniam džiaugsmui. Angelai virto nuostabiomis gėlėmis, fantastinėmis būtybėmis, kurias kūrė ir vaikai, ir jų tėveliai.

Jules Riding, keliautojas, fotografas ir krikščioniškų giesmių atlikėjas iš Naujosios Zelandijos, papasakos apie keliones, pristatys jose užfiksuotas akimirkas ir pakvies pasiklausyti savo kūrybos giesmių. Šio atlikėjo kūryboje vyrauja gospelo ir folkloro stiliai. Naujojoje Zelandijoje Jules Riding dukart pelnė „Metų Gospelo Albumo“  nominaciją.

 

Balandžio 12 d., 17 val.  kviečiame į Muziejaus didžiąją parodų salę susitikti su talentingaisiais biržiečiais, jų mokytoja Jūrate Pranciliauskiene ir Jules Riding, svečiu iš Naujosios Zelandijos.

 

Bendrai parengta parodos autorių ir Biržų krašto muziejaus „Sėla“ informacija


Paskutinį kartą redaguota: 2024-04-10 17:05Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!