Parodos ir renginiai

Meistriškumo kursai suaugusiems

2021 - 07 - 08

Rengiame kursus suaugusiems, kurie yra groję fortepijonu ir nesiliauja apie tai galvoti, kurie galbūt (vėl) groja, mokosi savarankiškai. Jeigu kyla poreikis atnaujinti įgūdžius, išmokti naujų, efektyvių mokymosi būdų, ar trūksta motyvacijos, tuomet šie kursai kaip tik tai, ko reikia. Sistemingas suaugusiųjų mokymas ir praktinių grojimo gebėjimų atnaujinimas – nauja sritis Lietuvoje.

Kartu su kurso lektoriais – pianiste ir suaugusiųjų fortepijono studijos įkūrėja Egle Andrejevaite ir klavesinininku Vilimu Norkūnu – sieksime užpildyti šią sritį temomis bei įgūdžiais, kurie leis patirti muzikavimo džiaugsmą grojant savarankiškai arba scenoje. Per paskaitas ir individualias pamokas pažinsime fortepijoną ir jo pirmtaką klavesiną iš arti.


Liepos 8 d. 10 val. Pilies arsenalo salėje vyks atvira paskaita „Atrasti klavišinius instrumentus“ su pianiste, suaugusiųjų fortepijono studijos įkūrėja Egle Andrejevaite ir klavesinininku, „Baroko pavasaris Biržuose” festivalio meno vadovu, Vilimu Norkūnu.

Baigiamasis dalyvių koncertas planuojamas liepos 10 d. 17 val. muziejaus „Sėla“ Didžiojoje parodų salėje.


Registracija dalyviams: „Atrasti klavišinius instrumentus“.

Paskutinį kartą redaguota: 2021-06-29 12:01Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!