Parodos ir renginiai

Knygos „Karalienės Bonos virtuvė“ pristatymas

2019 - 04 - 27
Kaip knygos pratarmėje rašoma, dauguma apie karalienę Boną Sforcą paklausti, „greičiausiai prisimintume tik legendą, menančią niekšingą didžiojo kunigaikščio Žygimanto Augusto motiną, nunuodijusią Barborą Radvilaitę“. Tačiau tai tik legenda... o kiek daug mes apie šią Renesanso epochos moterį nežinome?.. Šioje knygoje ir apie tai, kaip karalienė Bona padidino mūsų valstybės pajamas, praturtino visuomenės kultūrinį gyvenimą, bet ir apie tai, kad karalienė Bona „mus įkvėpė eksperimentuoti virtuvėje“ ir iš esmės pakeitė mūsų mitybos tradicijas.
Knygos pristatyti atvažiuoja viena iš autorių Rasa Leonavičiūtė, taip pat dalyvaus receptų iliustracijų autorė dailininkė Goda Balbieriūtė, o restorano „Pilies skliautai“ virtuvė Jums paruoš karališkų saldėsių pagal knygoje aprašytus receptus.
Norinčius sužinoti daugiau apie karalienę Boną Sforcą ir jos virtuvę bei paragauti karališkų skanėstų kviečiame registruotis tel.: 8 655 43845, 33390.
Paskutinį kartą redaguota: 2019-08-19 10:09Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!