Parodos ir renginiai

Keramikos darbų paroda

2020 - 10 - 22

Ramygaloje, Panevėžio rajone, įsikūręs klubas „Savos erdvės“ nuo 2010 metų organizuoja tarptautinius keramikų susibūrimus. Juose kuriantys menininkai gilinasi į senosios keramikos tradicijas ir jas interpretuoja, savo idėjas išreikšdami tam tikra kūrybine tema. Kasmet simpoziumus dalyviai pradeda lipdydami šaukštą – žmogaus gyvenimo pradžios ir išėjimo simbolį.

Šių metų projektas į Ramygalą sukvietė keramikus iš Lietuvos ir Latvijos kurti muzikos instrumentus – indus. Buvo lipdomi pučiamieji, mušamieji muzikos instrumentai, dekoratyvinės kompozicijos ir indai muzikos tema. Inspiracijos šaltiniu kūrėjams buvo Lietuvos ir įvairių pasaulio tautų tradiciniai instrumentai: barškučiai, okarinos, marimbos, kalimbos, švilpukai ir kiti, garsus leidžiantys objektai.

Simpoziume savo patirtimi dalinosi ir darbavosi keramikai iš Lietuvos ir Latvijos: Skirmantas Petraitis, Audrius Gokas, Eiginta Beinortaitė, Genutė Vaičikauskienė, Gražina Visockienė, Skaidrė Račkaitytė, Jolita Šlepetienė, Toma Kisieliūtė, Laima Kiškienė, Aleksandrs Maijers, Inga Majere, Vita Bogana.

Darbai išdegti raugo, juodosios keramikos, raku degimo būdais, malkinėse, dujinėje, elektrinėje žemos ir aukštos degimo temperatūros krosnyse.


Paskutinį kartą redaguota: 2020-10-23 09:57Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!