Parodos ir renginiai

„Jonas ir jo filmų kadrai“

2020 - 07 - 31

Parodoje eksponuojama apie 50 Jono Meko portretų ir 30 sustabdytų jo filmų kadrų.

Pasak parodos autoriaus Arūno Kulikausko, joje eksponuojamos fotografijos, užfiksuotos gyvenant Niujorke ir daugiau nei dešimtmetį dirbant kartu su Jonu Meku jo įkurtame avangardinių eksperimentinių filmų muziejuje-archyve (angl. Anthology Film Archives).

„Fotografijose galima matyti Joną, susikibusį rankomis su savo sena drauge Yoko Ono, matosi užėjęs pasižvalgyti garsus beat poetas, Nobelio premijos laureatas, Jono bičiulis Allen Ginsberg, žymus fotografas, netoliese gyvenantis Robert Frank, garsus korėjiečių kilmės Fluxus menininkas, Jurgio Mačiūno bendramintis ir bendražygis Nam June Paik, bei daugelis kitų“, – vardija A. Kulikauskas.

Anot jo, yra fotografijų ir iš J. Meko namų, kur nufotografuotas jis vienas rašantis, ar dainuojantis su senu draugu ir klasioku, poetu Leonu Lėtu, ar besikalbantis su kolegomis ir bendražygiais, JAV avangardistais filmininkais Stan Brakhage, Ken Jacobs, Robert Breer ir kt.


Paskutinį kartą redaguota: 2020-08-14 10:09Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!