Parodos ir renginiai

Į Biržus grįžta opera!

2024 - 07 - 09

Nuo  liepos 22 iki rugpjūčio 3 dienos Biržuose vėl gyvens ir operos spektaklį kurs “Operos akseleratoriaus” talentingi jauni atlikėjai ir patyrę solistai bei muzikantai, orkestras!

Tokiu ambicingu kultūros projektu gali pasigirti nedaug Lietuvos rajonų. Šiemet biržiečių ir miesto svečių, nes kaip tik opera startuoja Biržų miesto šventė,  laukia charizmatiška ir linksma V. A. Mocarto opera „Figaro vedybos“. Spektaklį, kaip ir pernai, režisuos Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro režisierė, jaunų atlikėjų karjeros „greitintuvo“ – „Operos akseleratoriaus“ -  įkūrėja Karina Novikova.


Po pernykščio anšlago į operą, solistai ir muzikantai spektaklį Biržų „Saulės“ gimnazijos sporto salėje-angare rodys dvi dienas – rugpjūčio 1-ąją ir 2-ąją 18.30 val. Taip pat stebins netikėtais pasirodymais netikėtose erdvėse, kvies į atvirą repeticiją.

Kad žiūrovų srautai pasiskirstytų tolygiai ir visi norintieji gautų vietą salėje, projektą „Operos solistų rezidencija Biržuose 2024“ įgyvendinantys Biržų krašto muziejaus „Sėla“ muziejininkai pasirūpino ir užsakė dviejų spalvų  renginio apyrankes: rugpjūčio 1-ajai (žalios) ir 2-ajai (mėlynos), kurias jau galima NEMOKAMAI atsiimti Biržų muziejaus kasoje, parduotuvėje „Biržų arbatinė“ (Vytauto g. 12), Turizmo ir verslo informacijos centre (J. Janonio g. 2). Apyrankes muziejininkai dalins ketvirtadienį (liepos 11 d.) prie turgaus nuo 9 iki 11 val. Išsamesnė informacija tel. +370 61653704. Jei kas pamirš rezervuoti apyrankę ir į operą atvyks be jos, organizatoriai tikrai neišvarys, tik gali tekti spektaklį stebėti ne sėdint ant patogių kėdžių, o stovint.

 

Sekite informaciją spaudoje, internete, socialiniuose tinkluose! Visur!

 

 

 

Paskutinį kartą redaguota: 2024-07-09 10:57Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!