Parodos ir renginiai

Baroko pavasaris Biržuose 2023

2023 - 05 - 06

Senosios muzikos festivalis „Baroko pavasaris Biržuose 2023“ kviečia į  koncertą, kuris vyks gegužės 6 d. 19 val. Biržų pilyje, Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos salėje.

Rygos istorinio teatro ir muzikos draugija (Latvija) pristatys savo koncertinę programą  „Amour fragile“.

Daugybė kompozitorių savo darbuose plėtodavo meilės temą, vieną pagrindinių temų, atspindinčių trapų žmogaus vidinį pasaulį. Koncertas „Amour fragile“ atskleis saldų bei sentimentalų meilės vaizdavimą, taip būdingą XVII amžiaus Prancūzijos dvarų kultūrai. Koncerto programa buvo specialiai parengta septintajam Senosios muzikos festivaliui „Vivat Curlandia!“. Skambės XVII a. Latvijoje gyvenusio ir kūrusio kompozitoriaus Johano Fišerio (Johann Fischer) muzika. Būtent šio kompozitoriaus dėka Latvijoje pradėjo plisti Prancūzijos dvarų stiliaus muzika.

Atlikėjai:

Ieva Sumeja (Latvija) – sopranas

Laura Šarova (Latvija) – barokinis smuikas

Chloe de Guillebon (Prancūzija) – klavesinas

Festivalį finansuoja:

Koncertas nemokamas!

Paskutinį kartą redaguota: 2023-12-05 17:01

Susisiekite
Turite klausimų?
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!