Parodos ir renginiai

Baroko pavasaris Biržuose 2023

2023 - 04 - 29

Senosios muzikos festivalis „Baroko pavasaris Biržuose 2023“ kviečia į  koncertą, kuris vyks balandžio 29 d. 19 val. Biržų evangelikų reformatų bažnyčioje.

Senosios muzikos duetas „Concentio Duo“ (Šveicarija) pristatys savo koncertinę programą  „Ultra silvam“.

 


Gamta miškuose ir miškų gamta – šie du tropai yra neišsenkantis meninių idėjų, taip pat dramatiškų emocijų ir žmogaus patirties apmąstymų šaltinis. Ultra Silvam yra šimtmečių senumo posakis, išvertus iš lotynų kalbos reiškiantis „už miško ribų“. Jis pirmą kartą buvo naudojamas apibūdinti istorinę Transilvanijos žemę, kuri šiais laikais priklauso Rumunijai – atlikėjos Bar Zimmermann protėvių kilmės šaliai. Visose meno ir literatūros srityse miško reikšmės yra daugialypės. Miškas yra laisvės, harmonijos, drąsos ir meilės vieta, bet taip pat siejamas ir su laukine gamta, pavojumi, praradimu ir paslaptimi. Koncertinėje programoje skambės italų ir prancūzų kompozitorių kūriniai, susiję su miško ir gamtos tema.

Atlikėjai:

Bar Zimmermann – barokinis obojus, išilginės fleitos

Weronika Paine – klavesinas, vargonai, viduramžių klavišiniai instrumentai

Festivalį finansuoja:

Koncertas nemokamas!

 

Paskutinį kartą redaguota: 2023-12-05 17:00Susisiekite
Turite klausimų?
+
A biržiečė vaišin dainuodamūs

Kviečiam aplunkyt įdomių ekspozicijų „Senoj aludaryste“ bei linksmė pasibūt programoj del suaugusių „A biržiečė vaišin dainuodamūs“!